عضویت

چاپ پرچم در دنیای امروز

maham در تاریخ 15 آذر 1399, 17:13 479 وبلاگ

چاپ پرچم

چاپ پرچم

پرچم نماد و مشخصه یک کشور، سازمان، شرکت و یا هر مجموعه دیگری می باشد. یکی از بهترین روشهای تبلیغ که جلوه خاص و قابل توجهی داشته باشد، پرچم است. سازمانها و شرکتها با چاپ پرچم همراه لوگوی خود می توانند ماهیت و عملکرد خود را به همگان نشان دهند. چاپ پرچم در انواع مختلف و طی مراحل گوناگونی انجام میپذیرد. چاپ پرچم به صورت چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم انجام می شود که در عموم موارد، پرچم های تولید شده قابلیت شستشو دارند.


چاپ بر روی پرچم ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند :

1- چاپ سیلک

2-چاپ دیجیتال

3-چاپ به صورت لیزری یا برش الگو


چاپ سیلک پرچم

معمول ترین نوع چاپ و تولید پرچم را می توان چاپ پرچم به روش چاپ سیلک پرچم دانست. این مدل از چاپ پرچم از ابتدایی ترین روش های تولید پرچم می باشد که به آن چاپ سیلک یا چاپ همراه شابلون گفته می شود. چاپ سیلک دارای مراحل گوناگونی بوده که کارهای اولیه ای باید انجام شود که شابلون آماده چاپ پرچم شود.
چاپ سیلک بر روی پارچه هایی از جمله ساتن، جیر(مخمل)، ژرسه، چلوار و .... انجام می گیرد.چاپ دیجیتال پرچم

چاپ دیجیتال پرچم دقیقا همان چاپ سابلیمیشن بر روی پرچم و پارچه می باشد که از بهترین و باکیفیت ترین چاپ های موجود برای پرچم و پارچه هست. از چاپ دیجیتال جهت تولید و چاپ پرچم رومیزی، چاپ پرچم تشریفات، چاپ پرچم اهتزاز، چاپ پرچم ساحلی و غیره استفاده می شود. چاپ دیجیتال بدون محدودیت در رنگ و چاپ، این امکان را به شما می دهد که هر مدل پرچم در هر ابعادی با طرح دلخواه خود را سفارش دهید. این مدل از پرچم ها قابلیت شستشو را دارند.


انواع چاپ پرچم به صورت چاپ سیلک

1- چاپ پیکمنت

2- چاپ اورینت

3- چاپ فلور

4- چاپ اسیدی

5- چاپ پفکی یا برجسته


انواع چاپ پرچم و مدل های تولید شده

1- چاپ پرچم تشریفات تبلیغاتی

2- چاپ پرچم رومیزی تبلیغاتی

3- چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی

4- چاپ پرچم تشریفات ایران

5- چاپ پرچم رومیزی ایران

6- چاپ پرچم اهتزاز ایران

7-چاپ پرچم تشریفات کشورها

8- چاپ پرچم رومیزی کشورها

9- چاپ پرچم اهتزاز کشورها

10- چاپ پرچم مذهبی

11- چاپ پرچم سفارشی

12- چاپ پرچم ساحلی

13- چاپ پرچم محرم
چاپ پرچم تشریفات (پرچم ایستاده ایران، پرچم ایستاده تبلیغاتی و پرچم ایستاده کشورها)

پرچم تشریفات در سایز استاندارد 150*90 سانتی متر چاپ و تولید می شود. جنس پارچه های مورد استفاده، ساتن و جیر می باشد که دارای بالاترین کیفیت موجود دربازار ایران میباشد. این مدل از پرچم عموما پشت میز مدیران، سالن ادارات و شرکتها، مراسمات تشریفاتی، سالن همایشها و .... مورد استفاده قرار میگیرند. پرچم تشریفات با نام پرچم ایستاده نیز شناخته می شود که بر روی پایه پرچم تشریفات که در دو مدل پایه پرچم ایستاده پنجه شیری و پایه پرچم تشریفات خورشیدی موجود می باشند نصب می شود که می توانید متناسب با سلیقه انتخاب نمایید.
چاپ پرچم رومیزی (ایران، تبلیغاتی و کشورها)

پرچم رومیزی در سایز استاندارد 30*20 سانتی متر چاپ و تولید می شود. جنس پارچه همانند پرچم تشریفات از جنس ساتن و جیر می باشد. این مدل از پرچم جهت استفاده بر روی میز کار، ارسال جهت تبلیغات و .... مورد استفاده قرار میگیرد. پرچم رومیزی به صورت چاپ سیلک و چاپ دیجیتال تولید می شود.
چاپ پرچم اهتزاز (ایران، تبلیغاتی و کشورها)

نوع دیگر از پرچم های تولید شده، چاپ پرچم اهتزاز می باشد. این مدل از پرچم در سایز و ابعاد متنوعی قابلیت تولید دارد که در همین راستا شما عزیزان می توانید پرچم های خود را با سایز دلخواه سفارش دهید. این مدل از پرچم ها بیشتر در خیابانها، میادین، بزرگراه ها و .... و به تعبیری در فضاهای باز مورد استفاده قرار میگیرند که بسته به نوع چاپ و طرحی که بر روی پرچم نقش بسته شده دارای مفهوم خاصی هستند. از جمله این پرچم ها می توان به پرچم اهتزاز ایران، پرچم اهتزاز تبلیغاتی، پرچم اهتزاز کشورها یا ملل، پرچم های مذهبی و .... اشاره کرد. پرچم اهتزاز نیز همانند پرچم تشریفات و پرچم رومیزی قابلیت چاپ به صورت دیجیتال و سیلک را داراست.
چاپ پرچم ساحلی

امروزه فروشگاهها، سازمانها، شرکتها و .... جهت تبلیغ و معرفی هر چه بهتر خود به دنبال راهکارهای تبلیغاتی نوین هستند. پرچم ساحلی از بروزترین محصولات تولید شده می باشد که توانسته در راستای تبلیغات و نشان دادن هر آنچه بهتر یک مجموعه نقش به سزایی ایفا کند. ساخت پرچم ساحلی در دو مدل پرچم ساحلی قطره ای و پرچم بادبانی تولید می شود.
چاپ پرچم سفارشی

شرکت تولیدی چاپ پرچم مهام که در زمینه
فروش پرچم فعالیت دارد به دلیل دارا بودن تمامی سیستمهای چاپ پرچم و پارچه و با استفاده از بروز ترین دستگاه های چاپ پرچم و چاپ پارچه، این قابلیت را داراست که پرچم دلخواه شما، که مد نظر شماست را بدون محدودیت در چاپ، سایز، رنگ و تعداد با بهترین کیفیت تولید نماید.

مرکز تولیدی چاپ پرچم و چاپ پارچه مهام در شهر تهران واقع شده و به عنوان مجهزترین مرکز چاپ پرچم و پارچه، همراه با دارا بودن تمامی امکانات چاپ، اعم از سیلک و دیجیتال قادر به تولید انواع پرچم بدون هیچ محدودیتی می باشد. در ضمن شما عزیزان می توانید در صورت نیاز ضروری به پرچم از سرویس چاپ پرچم فوری ما بهره برده و پرچم خود را با بالاترین کیفیت و در نزدیک ترین زمان ممکن از ما تحویل بگیرید. 
با ما همراه باشید.

مطالب مشابه

فلسفه پرچم و تاریخچه پرچم چیست؟

پرچم چیست ؟ فلسفه بوجود آمدن پرچم چه میباشد ؟ شاید سوال باشد چرا هر کشور پرچم خاص خودش را دارد ؟

99.07.30 وبلاگ
چاپ پرچم رومیزی کشورها

چاپ پرچم رومیزی کشورها پرچم رومیزی کشورها نماد و سمبل زیبا و ارزشمندی از ملل های مختلفی است که در

99.11.16 خرید پرچم کشورها
چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی

چاپ پرچم اهتزاز تبلیغاتی پرچم اهتزاز تبلیغاتی را می توان یکی از راه کارهای تبلیغات محیطی و تبلیغات

99.11.26 چاپ پرچم اهتزاز / چاپ پرچم تبلیغاتی
چاپ پرچم تشریفات تبلیغاتی

پرچم تشریفات تبلیغاتی پرچم تبلیغاتی ایستاده اصولا در اتاق مدیران، سالن اجلاس و همایشها، جلسات کاری

99.11.16 چاپ پرچم تشریفات / چاپ پرچم تبلیغاتی
چاپ پرچم اهتزاز ایران

پرچم اهتزاز ایران با ارزش ترین نوع پرچم برای هر کشوری پرچم ملی آنهاست. پرچم ایران نیز از این قاعده

99.11.26 چاپ پرچم اهتزاز / فروش پرچم ایران

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تمامی حقوق برای سایت فوق محفوظ است. | ریدیزاین شده توسط : ایران ادکس | قدرت گرفته از : IRANADEX|بهینه سازی و سئو با پرشیانا وب
بستن